פרופיל לא פעיל

פרופיל עסק זה אינו פעיל יותר, הנך מוזמן לבחור נותני שירות מומלצים ועדכניים למשרד באמצעות חיפוש לפי קטגוריה בסרגל העליון של האתר

חברת גניזה וארכיון מובילה בישראל

שנת הקמה: 1987, ותק: 34 שנים

בית הגניזה חיפה והצפון בע"מ הוקמה לפני יותר מ-20 שנה ומתמחה במתן שירותי ארכיון, גניזה ושמירת מסמכים עבור עורכי דין, משרדי רואי חשבון, חברות הייטק, משרדים וחברות קטנות ובינוניות באזור המרכז והצפון.

החברה מספקת שירותי אחסון ושליפת מסמכים בהתאם לצרכי החברה ומטפלת בכל הניירת המשרדית של בית העסק.

תחומי התמחות

שרותי גניזה לעורכי דין

בית הגניזה חיפה והצפון בע"מ מעניקה שירותי גניזה לעורכי דין ונחשבת לחברת הגניזה המובילה באזור הצפון. החברה מטפלת בתיקי הלקוחות במקצועיות ובמהירות בכל שעות היום.בין לקוחותיה ניתן למצוא את משרדי עורכי הדין המובילים באזור חיפה והצפון.

גניזה לחברות בפירוק

בית הגניזה חיפה והצפון בע"מ מתמחה באספקת פתרונות אחסון וגניזה לחברות הנמצאות בתהליכי פירוק או סגירה. שירותי החברה מאפשרים למפרק בית העסק לסיים את הטיפול בניירת המשרדית. החברה דואגת לאחסון המסמכים גם לאחר סגירת החברה ופועלת בהתאם לדרישות החוק לשמירת הניירת.

המלצות

 • "מענה זמין ומהיר"

  ראשית עלי לציין שבחברה עובדים אנשים מאוד נעימים, אדיבים ומקצועיים שזה היה לנו, בחברת "גליל מדיקל ", מאוד חשוב מפני שאנו עובדים עם חברת "בית הגניזה" בתדירות קבועה.

   מזה 5 שנים שאני עובדים הם חברת " בית הגניזה" ומאוד מרוצים, המסמכים תמיד נשארים במצב תקין כמו שהוגשו, ניתן תמיד מענה זמין ומהיר, המסמכים נשמרים במקום מאובטח כך שהמסמכים לא נגישים לכל אחד. תמיד דואגים לשלוח קובץ מעודכן עם המסמכים ומספריים סידוריים כדי ששליפת המסמכים תתנהל בצורה מסודרת. ללא ספק חברה שמתנהלת בצורה מאוד מאורגנת והשירות מאורגן וקל. ללא ספק מומלץ בחום!

  17/07/2014

  גליל מדיקל

  5
 • "שירות מקצועי ומהיר"

  אנו חברת " כל מדיק" במשך 10 השנים האחרונות משתמשים בשירותיי חברת "בית הגניזה " בתדירות חודשית ומאוד שבעיי רצון. השירות תמיד אדיב, מקצועי ומהיר, מגיעים עד אלינו לאסוף את חומרים, אם ישנו צורך לחיפוש חומרים רלוונטיים בארכיונים אף פעם לא שוכחים אלא מיד מקבלים את החומר המבוקש, כל פעולה שאנו מבקשים מתבצעת במהירות, סורקים ושולחים אף פעם לא קרתה טעות, מילה זו מילה. הכל מתנהל בצורה מאוד מסודרת ומאורגנת. האכסון מאובטח, והמסמכים נשמרים בצורה טובה מאד. מאוד מומלץ.

  17/07/2014

  כלמדיק

  5
 • "שירות יוצא מהכלל"

  משנת 1986 משרד עו"ד סולומון לפישיץ' משתמשים בשירותי " בית הגניזה".

  כל אכסון  התיקים הגמורים אנו מאכסנים אצלם. כאשר המשרד מבקש שליפה היא תמיד תתבצע במהירות אפילו במקרים דחופים, האכסון מאובטח, יאמר לזכותם שהתיקים נשמרים בצורה טובה ואף פעם לא נהרסים, השירות יוצא מהכלל, אם אבקש פינוי יתבצע במהירות. גם אנשי הצוות מאוד אדיבים וסבלניים ואדיבים, יחס אנשי חם. בהחלט חברה אמינה ומומלצת בחום.

  17/07/2014

  מנהלת משרד

  משרד עורכי דין סולומון ליפשיץ

  5

מידע נוסף

כתובת

אזור תעשיה שמן - חיפה

שעות פעילות

ימים א-ה: 18:00 - 09:00

שישי: סגור

שבת: סגור

אזורי שירות

חיפה והסביבה

תל אביב והמרכז

נתניה והשרון

רחובות והשפלה

נצרת

כרמיאל

עוד אזורים

גלריית תמונות

בית הגניזה

חברת גניזה וארכיון מובילה בישראל