אי. די. אר. דלתא – חברה למיכון משרדי

פרופיל לא פעיל

פרופיל עסק זה אינו פעיל יותר, הנך מוזמן לבחור נותני שירות מומלצים ועדכניים למשרד באמצעות חיפוש לפי קטגוריה בסרגל העליון של האתר

מכשירים משולבים, מדפסות וסורקים

שנת הקמה: 1973, ותק: 51 שנים

אי. די. אר. דלתא הוקמה בשנת 1973 במטרה לספק שירותי מכירה והשכרה של מדפסות, השכרת מכונות צילום משולבות, סורקים, מגרסות ועוד.

בנוסף, החברה משווקת ראשי דיו וטונרים מקוריים וחלופיים לכל סוגי המדפסות וממיטב המותגים המובילים בעולם כגון HP, Samsung, Xerox, Brother וכו'.

כמו כן, החברה מספקת שירותי תיקונים לכל מוצריה ומקפידה על מתן שירות מקצועי ואיכותי לכלל לקוחותיה תוך עמידה בלוחות הזמנים שתואמו.

תחומי התמחות

מיכון משרדי

אי. די. אר. דלתא מתמחה בשיווק והשכרה של מדפסות משולבות, מכונות צילום, פקסים, סורקים ומיכון משרדי למשרדים וחברות. החברה מעניקה שירותי תיקונים למיכון המשרדי וכן מספקת אביזרים וציוד נלווה כגון, דיו וטונרים חלופיים ומקוריים ונייר צילום. החברה משווקת את המותגים המובילים בעולם לרבות, סמסונג, זירוקס, ברדר ועוד.

המלצות

 • "שירות מדפסות מקיף"

  אנו משתמשים בשרותי החברה בכל מה שנוגע לאספקה ואחזקה של מדפסות, המחירים הסבירים, המקצועיות , הסבלנות והאדיבות הם מטובים ביותר בשוק. הספק היחיד שלנו בתחום. ממליץ מאוד!

  28/09/2014

  סמנכל

  פרופרוציה

  5
 • "מחירים אטרקטיביים"

  אנו עובדים עם "אי די אר דלתא" ב- 10 שנים האחרונות, מאוד מרוצים ממנו כספק. מקבלים ממנו אחלה שירות, מחירים טובים, זמינות מעולה. עצם העובדה שהרחבנו את השירותים שאנו מקבלים ממנו בשנה האחרונה רק מראה כמה שאנחנו נהנים לעבוד עם החברה. ממליץ !

  28/09/2014

  מנהל אחזקת האתר ורכש

  ניו פארם

  5

מידע נוסף

כתובת

רחבת הבנים 1 - בית יצחק

שעות פעילות

ימים א-ה: 24 שעות ביממה

שישי: 12:00 - 10:00

אזורי שירות

כל הארץ

גלריית תמונות

אי. די. אר. דלתא – חברה למיכון משרדי

מכשירים משולבים, מדפסות וסורקים