Booster -

מחפש ספקים מתאימים

מעביר את בקשתך

מחפש ספקים מתאימים

מצאנו ספקים מתאימים לדרישותך!

הפקת אירוע עסקי

30%

מה סוג האירוע שאתה מתכנן?

ימי גיבוש

מהו מספר המשתתפים הצפוי באירוע?

מהו התקציב שלך לאירוע?

מתי צפוי להתקיים האירוע?

היכן תרצה לקיים את יום הגיבוש?

מהו מספר המשתתפים הצפוי באירוע?

מהו התקציב שלך לאירוע?

מתי צפוי להתקיים האירוע?

מיקום המשרד שלך

יש למלא עיר
העיר אינה קיימת
חזור רשימת כל הספקים

הפקת אירוע עסקי

90%

מלא פרטים והספקים יתקשרו אליך

שם איש קשר:
שם החברה:
טלפון:
נא מלא טלפון
דוא”ל:
נא מלא דוא”ל
או פנה לספקים לבד

בקשתך הועברה בהצלחה!

הספקים המומלצים יצרו עמך קשר טלפוני ישיר בשעות הקרובות למתן הצעת המחיר המוקד שלנו זמין לסייע בכל נושא בטלפון 8231*

צריך להפיק אירוע לחברה?

ענה על שאלון קצר וקבל במהירות הצעות מחיר מהחברות המתאימות ביותר להפקת אירוע לחברה שלך

התחל כאן!

טיפים לתכנון מסיבת סילבסטר

המשימה: לארגן מסיבה מושלמת לרגל כניסת השנה האזרחית החדשה, לפרגן לעובדים במתנות ולקבל החזר מס על ההוצאות. 4 טיפים מקוריים לארגון מסיבה נהדרת ומתוקצבת

מאת: | | קטגוריה: הפקת אירוע עסקי

ציוד למסיבה – קנו בסיטונאות או ברשת

יין, עוגות, בלונים, כובעים מצחיקים, מתנות לעובדים וצוות צילום לתיעוד החגיגה. מסיבת שנה מצריכה השקעה רבה אך לא בהכרח חייבת לגרום לחור בכיס. לפניכם שתי דרכים שבעזרתן תוכלו לרכז את הרכישות במקום אחד וגם לחסוך בתשלום.

רכישה ברשת מאתרים מחו”ל – אתרי אינטרנט רבים מתמחים באספקת ציוד למסיבות הכולל: כלי אוכל ושתייה, סכו”ם, מפיות ומפות, נירות, קישוטים ואביזרים נלווים ליצירת עניין כגון כובעים, שפמים, עניבות, משרוקיות, פונפונים ועוד. רכישה מרוכזת תזכה אתכם בהנחה ובהוזלת דמי המשלוח. הקדימו לרכוש את המוצרים ברשת תוך התחשבות בזמן הגעתם ארצה.

רכישה מרשתות למסיבות ואירועים בארץ – חנויות למוצרים חד פעמיים לרוב מספקות גם אביזרים למסיבות. אם לא הספקתם לבצע רכישה מחו”ל או שאתם מעדיפים לראות את המוצרים פיזית טרם הקנייה, זהו פתרון טוב עבורכם. לרוב חנויות אלה מוכרות גם ערכות מסיבה מוכנות ופוטרות את הלקוחות משיטוט ארוך בחנות.

טיפ: הכניסו את הרכישה לתקציב 2014 ותשלמו פחות מס בשנה הבאה. הנה, כבר התחלתם את השנה עם רווח!

ציוד למסיבה – קנו בסיטונאות או ברשת

אם שותים לא משלמים

אי אפשר לחגוג בלי יין ובוודאי שאי אפשר לקבל את השנה שחדשה בשתיית יין סטנדרטי, אך כיצד תרכשו כמות גדולה של יין במחיר מוזל? דרך אפקטיבית לקצץ בהוצאות היא להציע ליקב גדול או בוטיק לספק יין בהנחה, בתמורה לכך שבאירוע החברה/חג הבא תעניקו לעובדיכם מארזי יין של היקב.

טיפ: הרחיבו את הפעילות ושתפו פעולה עם חברות נוספות שעיסוק קרוב לעיסוקכם. לדוגמה: אם עיסוקכם נוגע בעולם התינוקות הציעו לחברות ציוד/מזון לתינוקות להשתתף בהוצאות בתמורה לפרסום שמם ומוצריהם באתר הבית שלכם.

אם שותים לא משלמים

אחדו תקציבים עם שותפים עסקיים

אם אתם חלק מקבוצה עסקית, עובדים תחת חברת אם או מנהלים חברת בת, שלבו תקציבים והפיקו מסיבת שנה חדשה משותפת לעובדים מהמשרדים השונים. הפקה משולבת תאפשר להשקיע כראוי במסיבה, מה שאולי לא היה מתאפשר נוכח התקציב המוגבל של כל חברה.

טיפ: בצעו חלוקת משימות ברורה והוגנת בין מארגני המסיבה בכדי שלא להכביד על צד אחד, והקפידו לתת נראות ולשמור על הייחודיות של כל אחת מהחברות.

אחדו תקציבים עם שותפים עסקיים

במקרה הכינותי מראש – כיבוד הום מייד

התמזל מזלכם לעבוד בחברה שעובדיה מגובשים? שיקלו לארגן מסיבה אישית ואינטימית אליה כל עובד יביא הפתעה קולינארית שהכין בעצמו. העובדים ישמחו לראות את חבריהם זוללים את המטעמים שהכינו והחגיגה תקבל נופך אישי וחברי.

כדאי להתייחס לדגשים השונים כגון: כשרות, רגישות ללקטוז, רגישות לגלוטן (צליאק), צמחונות וטבעונות. וודאו שהתפריט המתוכנן מגוון ומספק לפחות מנה אחת לאדם, כך שכל אחד יוכל ליהנות ללא חשש או מגבלה.

טיפ: עכשיו כשחסכתם בהוצאות האוכל תוכלו להשקיע במתנה לעובדים! רכשו עבורם שוברי קנייה, תווי רכישה או גדג’ט שישמח אותם. בדקו אילו רשתות למתנות מציעות מבצעים לקראת סוף/תחילת שנה, מהרו לרכוש, הוסיפו לכל מתנה ברכה אישית והגישו לעובדים במסיבה. שנה אזרחית שמחה!

קטגוריות קשורות

כתבות נוספות שיעניינו אותך