Booster -

מחפש ספקים מתאימים

מעביר את בקשתך

מחפש ספקים מתאימים

מצאנו ספקים מתאימים לדרישותך!

השכרת רכב

30%

מהו סוג הרכב שאתה מעוניין לשכור?

כמה כלי רכב ברצונך לשכור?

מהו משך ההשכרה הצפוי?

מיקום המשרד שלך

יש למלא עיר
העיר אינה קיימת
חזור רשימת כל הספקים

השכרת רכב

90%

מלא פרטים והספקים יתקשרו אליך

שם איש קשר:
שם החברה:
טלפון:
נא מלא טלפון
דוא”ל:
נא מלא דוא”ל
או פנה לספקים לבד

בקשתך הועברה בהצלחה!

הספקים המומלצים יצרו עמך קשר טלפוני ישיר בשעות הקרובות למתן הצעת המחיר המוקד שלנו זמין לסייע בכל נושא בטלפון 8231*

מחפש להשכיר רכב?

ענה על שאלון דרישות קצר וקבל במהירות הצעות מחיר מחברות המשכירות רכבים המתאימים לך

התחל כאן!

מסע של אלף מייל מתחיל ברכב אחד

מעוניינים לשכור רכב בארץ? מתכננים טיול לחו"ל ומתלבטים באיזה רכב לבחור בכדי להבטיח חווית טיול מושלמת? אספנו עבורכם את כל הטיפים שיהפכו את התהליך לפשוט וקל

מאת: | | קטגוריה: השכרת רכב

במדינת ישראל קיימות מספר רב של חברות השכרת רכב וליסינג, וכמות כפולה ומכופלת של חברות כאלה בחו”ל. בין אם אתם מתכננים טיול בארץ או בחו”ל, לתקופה קצרה או ארוכה, ישנם גורמים רבים שחשוב לקחת בחשבון בעת בחירת החברה ממנה תשכירו את הרכב והרכב אותו תשכירו, כמו למשל:

תקציב

בטרם בחירת חברת הליסינג והרכב אותו תהיו מעוניינים לשכור, חשוב שתחשבו מהו התקציב אותו אתם יכולים להשקיע ברכב, כולל תשלומים נלווים כמו דלק או ביטוח.

לאחר שתדעו מהו בדיוק התקציב שלכם מומלץ לערוך סקר שוק באינטרנט, לראות מהו טווח המחירים הקיים בשוק ולמצוא את החברה שתוכל לספק לכם את הרכב המתאים ביותר לצורך שלכם אשר נמצא בטווח התקציב שלכם. כך למשל, השכרת רכב מיני משפחתי בארץ יעלה החל מ99 ש”ח ליום, והשכרת רכב משפחתי גדול בישראל יעלה החל מ300 ש”ח ליום.

גודל החברה

מומלץ לבחור בחברה גדולה שיש לה מספר סניפים הפרושים לאורך ולרוחב הארץ שבה אתם מתכוונים לטייל. העדיפו לבחור בחברה שיש לה סניפים של השכרת והחזרת רכבים הקרובים לאזור ההשכרה וההחזרה המשוערים במסלול שלכם, שכן כל התרחקות מהמסלול המקורי שלכם משמעותו לא רק בזבוז של זמן אלא גם של כסף.

מזג האוויר

במידה ואתם מתכננים לטייל באזורים בהם מזג האוויר חורפי ויש חשש שתקלעו לסערות גשם או סופות שלגים, מומלץ לבחור ברכבים מסוג 4X4 או לפחות ברכבים בעלי צמיגים אשר מותאמים להתמודדות בנסיעה בתנאי מזג אוויר שכאלו.

סוג הרכב

בטרם בחירת הרכב אותו תשכירו מהחברה, בחנו את סוג הנסיעה שאתם עתידים לבצע, כמו האם מתוכננות לכם נסיעות של שעות ארוכות ברכב או נסיעות קצרות יחסית או כמה אנשים תיסעו יחד באותו הרכב.

אם מדובר בנסיעות קצרות ייתכן כי יהיה מומלץ לבחור רכב קטן או ישן יחסית, כדי לצמצם את עלויות ההשכרה. אם אתם מתכננים נסיעה של יותר מחמש נפשות, או נסיעות ארוכות של כמה שעות בכל פעם, מומלץ לבחור ברכבים גדולים לצרכי הנוחות של כל אחד מהנוסעים ברכב.

סוג הרכב

סוג הנסיעה

נסיעה על כבישים עירוניים בעת נסיעת עסקים שונה לגמרי מנסיעת שטח באזור הררי וחולי. חשוב להתאים את סוג הרכב לסוג המסלול אותו אתם מתכננים – רכב מסוג 4X4 יתאים במיוחד לנסיעת שטח, בעוד שישנם רכבים המותאמים לנסיעות מהירות על אוטוסטרדות או כבישים מהירים אחרים.

תוספות מיוחדות

חשבו מהם האלמנטים הנוספים שתדרשו אליהם במהלך הטיול. כיום ישנם רכבים בעלי מערכת ניווט מובנית או אפילו מקרר קטן. לרוב מדובר בתוספות שייקרו את מחיר השכרת הרכב, אך ייתכן שהתוספת במחיר תשתלם עבורכם לטווח הארוך.

מעבר להמלצות אשר פרטנו כאן, ניתן ואף רצוי להתייעץ עם גורמים בחברת ההשכרה אותה בחרתם בנוגע לסוג הרכב שאתם צריכים בהתאם לצרכים השונים ומגבלות התקציב שלכם.

נכתב על ידי חברת קל אוטו- מכירה, השכרה וליסינג.

קטגוריות קשורות

כתבות נוספות שיעניינו אותך