Booster -

מחפש ספקים מתאימים

מעביר את בקשתך

מחפש ספקים מתאימים

מצאנו ספקים מתאימים לדרישותך!

מתנות לעובדים

30%

אילו מתנות תרצה להזמין?

כמה מתנות תרצה להזמין?

מהו התקציב למתנה?

מה מידת הדחיפות להזמנה?

מיקום המשרד שלך

יש למלא עיר
העיר אינה קיימת
חזור רשימת כל הספקים

מתנות לעובדים

90%

מלא פרטים והספקים יתקשרו אליך

שם איש קשר:
שם החברה:
טלפון:
נא מלא טלפון
דוא”ל:
נא מלא דוא”ל
או פנה לספקים לבד

בקשתך הועברה בהצלחה!

הספקים המומלצים יצרו עמך קשר טלפוני ישיר בשעות הקרובות למתן הצעת המחיר המוקד שלנו זמין לסייע בכל נושא בטלפון 8231*

רוצה להביא מתנה לעובדים?

ענה על שאלון דרישות קצר וקבל במהירות הצעות מחיר מחברות המתמחות במתנות מגניבות לעובדים

התחל כאן!

העובד מתחתן, מה תביא לו במתנה?

מה מקובל לתת לעובד שנישא או הפך להורה, והאם עליכם להשתתף באירוע או שניתן להסתפק בהענקת מתנה? התחום האפור שבין "וואו, לא הייתם צריכים" לבין "מה, זה הכל?"

מאת: | | קטגוריה: מתנות לעובדים

מתי ראוי להעניק מתנה?

בעבר נהוג היה לתת מתנות לעובדים בראש השנה, פסח ובעת פרישת עובד לגמלאות. כיום האירועים “המחייבים” מתנה כוללים ימי הולדת, חתונה, לידה, בר/בת מצווה, יום העובד, יום האישה, תחילת הלימודים (לעובדים בעלי ילדים ולסטודנטים), גיוס לצה”ל וכבונוס בשל הצטיינות בעבודה.

יש המעניקים מתנה גם בימי גיבוש והיום נהוג לפרגן לעובדים גם באירועים “ממעגל שני”, הווה אומר – חתונת ילדי העובד והולדת נכדים. אם טבעתם בערימת המתנות הרשו לנו להרגיעכם ולעדכן כי גם בתחום נטול הכללים הזה, ישנם מספר כללי יסוד המסייעים לבוס הנבוך, ועיקרם תחילה.

מתי ראוי להעניק מתנה?

מתנות לעובדים – הכללים

אירוע אישי מול אירוע חברתי: ישנו הבדל בין הענקת מתנות לרגל אירועי חברה משרדיים (גיבוש, יום האישה, סיום פרויקט וכו’) לבין אירועים פרטיים של העובד. בעוד בסוג הראשון מקובל להעניק מתנה קולקטיבית לכלל העובדים כגון: מארז סבונים, יין או שוקולד, באירועים פרטיים נוהגים להעניק מתנה או המחאה, כפי שנפרט בהמשך.

חברות גדולות מול חברות קטנות: חברות ממשלתיות או פרטיות גדולות נהנות מתקציב שמן וביכולתן להעניק מתנות יקרות ביחס למקובל בשוק. עובדת בפייסבוק, לדוגמא, קיבלה המחאה בגובה 4000 דולר לרגל לידה (מי אמר “הבוס הכי טוב בעולם”?), אך אינכם מחויבים לסכומים אלה.

תקציב שמן אינו בהכרח אומר מתנה מנופחת. מנגד, אם בחברתכם מעט עובדים (חברה משפחתית, סטארט אפ או חברה בהקמה) אל תימנעו ממתן מתנות ואמצו אמצו את המנהג! המתנות הן להערכתכם את העובד והשתתפות בשמחתו ולכן אין חובה להעניק מתנה גרנדיוזית כגון מניות בחברה, ומקובל לתת מתנה סמלית.

מתנות לפי וותק בעבודה: אם תקציבכם אינו מאפשר מתן מתנות ביד קלה היעזרו במנהג שהשתרש בשוק העבודה הישראלי, האומר כי עובד שצבר וותק בן חצי שנה ומעלה בתפקידו יזכה למתנות באירועים פרטיים. כך תוודאו שהמתנות מגיעות לעובדים בעלי אופק בחברה.

מתנות שוות לכ-ו-ל-ם: בכירים או זוטרים, נשים או גברים, סטודנטים רווקים או בעלי משפחות – אם החלטתם על מתן מתנות לעובדים צרו אחידות והימנעו מאי נעימות. עם זאת, אם במהלך השנים הבכירים והשותפים זכו למתנות בעלות ערך רב, חשוב לשמר את המסורת ולהעניק מתנה שתסב נחת להם, ולכם.

צ’ק או מתנה? בחברות ממשלתיות מעדיפים מתנות על פני המחאות. היתרון – מובטחת מתנה גם באירועים אזוטריים. החיסרון – לעיתים נשענים על פרוטוקול מתנות משנות השישים ולכן המתנות מיושנות ולא אטרקטיביות. בחברות היי טק לדוגמא מעניקים בונוס למשכורת ונמנעים מהחלפת מתנות, ובחברות בתחום הפרסום מפנקים עם שוברים לצימרים, ספא ואפילו טיולים בחו”ל. המסקנה היא שאין מסקנה חד משמעית.

אם תעדיפו להעניק מתנה זהה לכל העובדים זה נהדר, ואם תעדיפו להעניק מתנה במקום המחאה, גם זה נהדר. אין כללים כתובים וזוהי זכותכם כבעלי תפקיד בחברה לקבוע כיצד יתנהלו הדברים.

השתתפות באירוע של העובד: סיטואציה הגורמת לאי נעימות גדולה לעובד שהזמין ולבוס המתלבט. אין חובת השתתפות באירועי העובד וההחלטה באם להגיע לחגיגה תלויה בטיב יחסיכם. מרגישים שהעובד הזמין אתכם בכדי לצאת לידי חובה? הימנעו מהגעה לאירוע והסתפקו במתנה. אך אם הרגשתם שנוכחותכם חשובה לו, עשו מאמץ והופיעו גם אם לזמן קצר.

רבים מרגישים שהשתתפות באירוע של אחד תגרום לאחר להיעלב, ויתכן גם אתם ניצבים בפני דילמה. במקרה זה נמליץ להימנע מחוקי ברזל בנוסח “הולכים לכולם או לאף אחד לא”, ולהפעיל שיקול דעת בהתאם לאירוע ולטיב יחסיכם.

מתנות לעובדים – הכללים

בחרת בהמחאה? הנה התעריפים הממוצעים בשוק

מתן המחאה היא לקיחת סיכון בשל הקושי לחשב את הסכום שייחשב מרשים, אך לא ייצור חור בתקציב. אז מה עושים? מחשבים ממוצע. לאירועים קטנים כיום הולדת, גיוס ותחילת לימודים מעניקים 150 ₪ מינימום, ולאירועים גדולים כחתונת עובד או ילדיו, לידה, בר/בת מצווה מעניקים 250 ₪ מינימום. רוצים לפרגן בסכומים גבוהים יותר – תבורכו. במקרה זה כל המרבה הרי זה משובח. סכומי המינימום מבטיחים ש”תכסו את המנה” ולא תקרסו במידה ושלושה עובדים חוגגים אירועים בסמיכות, והצ’קים נשלפים בהתאם.

מתנה – הבחירה הבטוחה

שוברי מתנה הם הבחירה הבטוחה. ניתנים לרכישה בקלות ומתאימים לכל תקציב ואירוע. העובד זוכה לבחור בבילוי במסעדות, קולנוע, אופנה, אלקטרוניקה, מוצרים לבית ואף פינוקי ספא, חופשות בצימרים ואירוח בחו”ל, הכל בהתאם לתקציב. השוברים מתאימים כמתנה לכלל העובדים בחברה וכל אחד, צעיר או מבוגר, בעל משפחה או רווק, יוכל למצוא לפחות אופציית מימוש אחת שתשמח אותו.

כיצד תבחרו בשובר האטרקטיבי ביותר? חברות השוברים מפרסמות קטלוג זמין ברשת, מעניקות ייעוץ אישי לבחירת שוברים והצעות לשילוב בין האטרקציות (לדוגמא: בחירת תוו לפינוק ספא וארוחת בוקר) . בנוסף, חברות אחדות מאפשרות שילוב לוגו החברה, שם העובד וברכה אישית בשובר. אחרות ייצרו עבורכם אזור אישי באתר בו תוכלו לנהל את פעילותכם: להתעדכן במלאי ולהזמין שוברים נוספים.

השוברים הללו מעניקים גם חוויות אקסטרים לעובדים בעלי תחביבים. לדוגמא: ניתן לרכוש שוברים ליום טעימות עבור חובב יינות, קורס בישול או אפייה לחובבי הקולינריה, קורסי רכיבה, סקי ושיט לחובבי ספורט ועוד. בבואכם לרכוש שוברים בדקו מהו ההיצע בהתאם לסכום הרכישה, והאם השובר מספק פינוקי אקסטרים לצד בילוי שקט במסעדה.

מתנה – הבחירה הבטוחה

היו מקוריים והשקיעו במתנה יוצאת דופן!

עם מעט חשיבה יצירתית והשקעה תתאימו מתנה מיוחדת לעובד. הנה מספר אפשרויות למתנות בסכומים בין 150-500 ₪:

פרחים, שוקולדים, יינות במשלוח עד הבית: רשתות הפרחים מציעות שירות משולב הכולל משלוחים של פרחים ומתנות ובכך חוסכות ריצה בין מספר נותני שירות. ניתן להתאים מתנה לכל כיס ומשלוח אישי עד בית העובד.

הולדת תינוק: עוגת חיתולים, מצעים עם שם התינוק רקום בעבודת יד ועוד. תחום המתנות לתינוקת מלא אפשרויות. תוכלו לבחור מתוך היצע המתנות ברשתות הפרחים (כן, לא התבלבלנו), ברשתות למוצרי תינוקות ובחנויות בוטיק. קחו בחשבון כי ככל שהמתנה אישית כך עולה מחירה, ולכן חשוב לברר מהו סך התשלום אותו תתבקשו לשלם לאחר הוספת של שם התינוק למוצר.

גדג’טים: למשרד, לבית, לרכב, למחשב ואפילו לטלפון. אם רק תעזו תוכלו להעניק לעובד מתנה שלא ישכח במהרה. את הגדג’טים המובילים ניתן להשיג בחנויות המתמחות בכך, סוהו לדוגמא, ברשתות המתנות בקניונים או ברשת.

מתנה שתגרור לייק גדול: ה- מתנה לחובבי הצילום. אם העובדים מתחזקים עמוד פייסבוק, טוויטר, בלוג וחשבון אינסטגרם פעיל, הם ישמחו לקבל שובר מתנה ליום צילום רומנטי/ הריון/ משפחתי. מרבית הצלמים מציעים את הפינוק האטרקטיבי וחלקם אף מגיעים אל בית הלקוח. מתנה זו מבטיחה שביעות רצון, ואפילו חיבוק מתלהב מצד העובד.

קטגוריות קשורות

כתבות נוספות שיעניינו אותך