Booster -

מחפש ספקים מתאימים

מעביר את בקשתך

מחפש ספקים מתאימים

מצאנו ספקים מתאימים לדרישותך!

השכרת מזגנים

30%

מה סוג השטח שתרצה למזג?

מה תקופת השכירות שתרצה?

מה מידת הדחיפות להשכרת המזגנים?

מיקום המשרד שלך

יש למלא עיר
העיר אינה קיימת
חזור רשימת כל הספקים

השכרת מזגנים

90%

מלא פרטים והספקים יתקשרו אליך

שם איש קשר:
שם החברה:
טלפון:
נא מלא טלפון
דוא”ל:
נא מלא דוא”ל
או פנה לספקים לבד

בקשתך הועברה בהצלחה!

הספקים המומלצים יצרו עמך קשר טלפוני ישיר בשעות הקרובות למתן הצעת המחיר המוקד שלנו זמין לסייע בכל נושא בטלפון 8231*

מחפש להשכיר מזגנים?

ענה על שאלון דרישות קצר וקבל במהירות הצעות מחיר מספקים להשכרת מזגנים המתאימים ביותר

התחל כאן!

הדרכים לשרוד את השרב בזמן העבודה

טיפול במזגנים, בדיקת תקינות המטפים, חלוקת קרטיבים ועוד דרכים למנוע מפגעי חום ולהנעים את זמנם של העובדים במשרד גם בימי השרב הקשים. קראו, יישמו ו-הצטננו

מאת: | | קטגוריה: השכרת מזגנים

בדיקת תקינות המזגן וניקוי צינורות הניקוז

מחקרים מוכיחים כי שהייה במשרדים מחוממים גורמת לישנוניות ומפחיתה משמעותית את רמת הריכוז. לכן, אל תמתינו לימים החמים ביותר והקדימו לבדוק את תקינות המזגנים במשרד כבר עכשיו. יש לבדוק את תקינות תעלות הניקוז, המסננים, פתחי יציאת האוויר וכן את מנגנון השליטה והשלטים.

עלות ביקור טכנאי מזגנים הינו 1050-250 ₪. בדקו מול נציגי החברה ממנה רכשתם את המזגנים את זכאותכם לבדיקה שנתית חינם, או בעלות נמוכה וכך תחסכו בהוצאות.

בדיקת תקינות המזגן וניקוי צינורות הניקוז

בדיקת תקינות מתזים ומטפים

החום הכבד עלול לגרום להצתות אש ספונטניות, ולכן בכדי לשמור על בטיחות העובדים ולמנוע נזק לרכוש יש לבדוק את המערכת לגילוי וכיבוי אש במשרד אחת לחצי שנה, לפי הוראת מכון התקנים.

יש לבדוק את ארון הכיבוי, מתזים, מטפים, צינורות מים, חיבור לברז המים, את תקינות שלטי האזהרה וכן לוודא שדרכי היציאה מהמשרד פתוחות למעבר בשעת חירום.

החברות המשווקות ציוד לכיבוי אש מעניקות בשנה הראשונה שירותי אחזקה ללא תוספות תשלום. השכילו לתזמן את הבדיקה לתחילת חודש יוני ותחסכו בהוצאות. אם חלפו 12 חודשים מאז התקנת המערכות תתבקשו לשלם 250-400 ₪ בעבור ביקור יועץ מיגון מוסמך.

בדיקת תקינות מתזים ומטפים

רכישת ביטוח מפני שריפות

בין אם מדובר בשריפה שהתלקחה עקב ליקויים בבניין בו ממוקם המשרד, בשל חומרים מסוכנים שהתפוצצו בקרבת מקום, בשל נזקי הטבע או בעקבות הצתה מכוונת- הנזק הצפוי למשרד עלול להיות משמעותי. לכן, חשוב מאוד לרכוש בנוסף לביטוח הבסיסי למשרד (מבנה, תכולה, צד ג') גם ביטוח כנגד שריפות.

כל פוליסה "נתפרת" למאפייני העסק באופן פרטני, אך בכלליות ניתן לקבוע כי ביטוח מפני שריפות שמחירו עד 10% ממחיר הביטוח הבסיסי- נחשב להוגן.

הצבת בר מים קרים במטבחון

בכדי לסייע לעובדים לשמור על בריאותם ולהתמודד כראוי עם החום מומלץ להתקין בר מים קרים במטבחון. מחירי מתקני המים נעים בין 800 ₪ לבר פשוט המציע מים חמים וקרים ברגע, ועד 3,000 ₪ לבר מפואר המכיל פונקציות מתקדמות.

שימו לב כי ישנן חברות לאספקת ציוד משרדי המעניקות הנחות והטבות ברכישת בר מים, לכן כדאי להתחיל את סקר השוק דווקא בחברות אלא לפני שפונים לחברות הגדולות בשוק.

הצבת בר מים קרים במטבחון

התקנת מטהרי אוויר אוטומטיים בשירותים ובמסדרונות

עבודה ממושכת במשרדים שאינם מאווררים עלולה לגרום לאי נוחות גדולה בכל יום, ובחודשי הקיץ החמים האוויר החנוק עלול להפוך למטרד של ממש. לכן, מומלץ לשמור על אוורור: לפתוח חלונות בתחילת ובסיום יום עבודה, לאפשר סירקולציה של האוויר הנפלט מהמזגן ולמנוע הכנסת "מפגעי ריח" כגון עשן סיגריות.

בנוסף, מומלץ לרכוש מפיצי ריח אוטומטיים ולהתקין אותם במשרד. ניתן לרכוש מתקנים פשוטים ורב פעמיים ברשתות המזון והניקיון בעלות של 55 ₪ ומעלה.

ישנם גם מכשירים מתקדמים לכיסוי של חללים גדולים כך שכדאי לבחור לפי גודל השטח אותו תרצו לבשם. לדוגמה: לשירותים סטנדרטיים במשרד מתאים מבשם פשוט, לחדר שירותים המכיל 3-4 תאים מתאים מכשיר מתקדם.

ישנן חברות ניקיון וחברות לאספקת ציוד משרדי המציעות מתקני בישום במחירים נמוכים, כולל תחזוקתם. בדקו מול החברות עמם אתם עובדים בקביעות בטרם תפנו לחברה חיצונית.

חלוקת קרטיבים לעובדים

אמצעי נוסף להתמודדות עם החום הגדול ולשיפור ההרגשה של העובדים שגם יעלה חיוך על פניהם. בימי השרב הזמינו את העובדים להצטנן באכילת קרטיבים. המחווה אינה יקרה והיא תשדר דאגה ואכפתיות.

חלוקת קרטיבים לעובדים

מנעו אסון: וודאו שהעובדים הוציאו את הילדים מהרכב

מקרי שכחת ילד ברכב גדלים משנה לשנה על אף פרסום התוצאות הטרגיות ועידוד מודעות בקרב ההורים. משנת 2008 ועד 2013 דווח על 160 מקרים של שכחת ילדים ברכב בישראל, ובארה"ב המספר גדול פי 5.

ביכולתכם לתרום למאמץ הלאומי ולמנוע פגיעה ממשית בילדים על ידי יצירת מנגנון בקרה להורים: תלו שלט בכניסה לחנייה, לכניסה לבניין ובפתח המשרד הקורא להורים לבדוק את רכביכם ולוודא שהוציאו את הילדים.

כמו כן, מומלץ לבצע בקרה יזומה בחניון בשעה קבועה ולוודא שאף ילד לא יישאר מאחור. מומלץ לבצע את הבדיקה בין השעות 08:30-09:00 לאחר הגעת מרבית העובדים למשרד.

מנעו אסון: וודאו שהעובדים הוציאו את הילדים מהרכב

קטגוריות קשורות

כתבות נוספות שיעניינו אותך