Booster -

מחפש ספקים מתאימים

מעביר את בקשתך

מחפש ספקים מתאימים

מצאנו ספקים מתאימים לדרישותך!

מחשבים - אחזקה ושירות

30%

האם אתה מעוניין בשירות קבוע?

מה סוג המחשבים במשרדך?

כמה מחשבים יש במשרדך?

מיקום המשרד שלך

יש למלא עיר
העיר אינה קיימת
חזור רשימת כל הספקים

מחשבים - אחזקה ושירות

90%

מלא פרטים והספקים יתקשרו אליך

שם איש קשר:
שם החברה:
טלפון:
נא מלא טלפון
דוא”ל:
נא מלא דוא”ל
או פנה לספקים לבד

בקשתך הועברה בהצלחה!

הספקים המומלצים יצרו עמך קשר טלפוני ישיר בשעות הקרובות למתן הצעת המחיר המוקד שלנו זמין לסייע בכל נושא בטלפון 8231*

מחפש שירותי אחזקה ושירות למחשב?

ענה על שאלון דרישות קצר וקבל במהירות הצעות מחיר מחברות אחזקה ושירות למחשבים המתאימות ביותר

התחל כאן!

מזג האוויר החורפי פוגע בעסקים?

אנו יושבים במשרד המחומם ונהנים להביט בגשם השוטף, אך עבור נותני שירות רבים מזג האוויר הסוער פוגע לעיתים בתהליך העבודה ומצריך מהם היערכות מחודשת. יצאנו לבדוק כיצד הם מתמודדים עם האתגר החורפי.

מאת: | | קטגוריה: מחשבים - אחזקה ושירות

מצילים את המחשבים מקריסה עקב נפילת חשמל

נפילות מתח המתרחשות לעתים קרובות בחורף מסבות נזק גדול לעסקים. בטווח הקצר קריסת המחשבים משתקת את הפעילות במשרד, ובטווח הארוך היא גורמת לקלקול המחשבים והציוד הנלווה.

אלי לוין מחברת Elpc networks מספר כיצד ניתן להגן על המחשבים בעסק: "הסכנה הגדולה למחשבי העסק היא כיבוי פתאומי העלול לגרום לאיבוד מידע חשוב. לכן, לחברות ועסקים המחזיקות בשרתים וציוד תקשורת מומלץ להצטייד באל פסק מסוג UPS. המכשיר אינו מתפקד כגנרטור אלא כמנגנון השהייה המאפשר המשך פעילות ל- 30 דקות לפחות, בכדי לבצע כיבוי סדיר של השרת והגנה על המידע שנשמר בו. מכוון שהשרת הוא הליבה של העסק, מוכרחים לנקוט בצעדים אלה בכדי למנוע את איבוד המידע."

מצילים את המחשבים מקריסה עקב נפילת חשמל

מהי המלצתך לעסקים קטנים ובינוניים? האם מומלץ להתקין "מגני ברקים" במחשבים?

לוין: "מגן ברקים זו הוצאה מיותרת למשרדים כוון שתשתית החשמל במשרדים חזקה יותר ומוגנת יותר בהשוואה לתשתית הביתית, לכן רשת החשמל מספקת מנגנון השהייה משלה המונע פגיעה במחשבים. אם בכל זאת בעל העסק מעוניין בהגנה נוספת, מומלץ לחבר את מגן הברקים למחשב המרכזי בעסק, ולבצע כיבוי מבוקר של המכשיר. "

מהי המלצתך לעסקים קטנים ובינוניים? האם מומלץ להתקין

האם בשל סכנת הקריסה אתה ממליץ להגביר את תדירות גיבוי המידע במחשבי העסק?

לווין: "כמובן. צריך לסגל נוהל שמירת מידע בחורף כאשר לעסקים בהם אין שרת מומלץ לרכז את המידע אחת לשבוע, לפחות, במחשב מרכזי או בכונן חיצוני, ולבצע גיבוי מסודר של כל הנתונים שנאספו מהמחשבים השונים במשרד, בכדי למנוע איבוד מידע ממחשבי קצה.

במשרדים הנעזרים בשרתים מומלץ לוודא שכלל העובדים מחוברים לשרת המשרדי, ושכולם שומרים את המידע בתיקיות מסודרות ולא על שולחן העבודה שלהם. כך ניתן יהיה לאסוף את המידע בצורה מרוכזת ולבצע גיבוי אחיד מבלי לאבד נתונים."

איך מנקים את החלונות במשרד במהלך סופת ברקים?

אנו מודים שכאן חיכתה לנו הפתעה גדולה, כוון כוון שסברנו שבו תורגש נוכחות דלילה של לקוחות, אך מצאנו שהעסקי ניקיון החלונות דווקא פורחים.

זאב רוטמן, מנהל חברת "שקוף בחלונות" לניקוי חלונות בגובה: "בקיץ הדרישה לניקיון חלונות גבוהה יותר, ובחורף ישנן פחות פניות מלקוחות חדשים שחושבים שהגשם מלכלך, ולכן הניקוי לא יהיה אפקטיבי לאורך זמן. אבל הלקוחות הקבועים יודעים שהגשם אינו מלכלך ותדירות הניקיון אצלם אינה משתנה. אני גם נותן אחריות ללקוחות שלי ואם הגשם אכן הוריד את האפקטיביות של הניקיון, אני חוזר ומנקה."

איך מנקים את החלונות במשרד במהלך סופת ברקים?

אך בכל זאת, בימים של גשם שוטף לא תוכל לעלות על סולם או מנוף ולנקות

רוטמן: "בישראל ישנם אולי 20 ימי גשם בשנה בהם לא ניתן לעבוד, ובהם אני יושב בבית. ביתר הימים אני עובד כרגיל. אין שינוי בתדירות, וגם לא בשיטת הניקיון. החומרים שאני משתמש בהם עמידים ואיכותיים ולכן אין בעיה לשמור על מראה החלונות נקי גם בחורף."

צריכת הקפה עולה בחורף, לשמחתנו

אומנם צריכת הקפה היא על עונתית, אך כמתבקש ישנה עלייה בצריכת משקאות חמים בחורף, לשמחתם של העוסקים בענף. שרית מחברת "קפה רבינזון": "אנו אכן מרגישים בעלייה בצריכה בקרב הלקוחות הקיימים כוון שישנה דרישה גבוהה יותר למשקה חם. אך טרם נרשמו דרישות למכונות קפה מלקוחות חדשים." על זה נאמר, סבלנות החורף רק החל.

צריכת הקפה עולה בחורף, לשמחתנו

קטגוריות קשורות

כתבות נוספות שיעניינו אותך