Booster -

מחפש ספקים מתאימים

מעביר את בקשתך

מחפש ספקים מתאימים

מצאנו ספקים מתאימים לדרישותך!

ריהוט משרדי

30%

מהו סוג הריהוט שאתה צריך?

מדפים וארונות למשרד

בכמה רהיטים מדובר?

האם האספקה תתבצע לכתובת אחת?

מה מידת הדחיפות להזמנה?

אלו מדפים תרצה להזמין?

בכמה מדפים /ארונות מדובר?

האם האספקה תתבצע לכתובת אחת?

מה מידת הדחיפות להזמנה?

מיקום המשרד שלך

יש למלא עיר
העיר אינה קיימת
חזור רשימת כל הספקים

ריהוט משרדי

90%

מלא פרטים והספקים יתקשרו אליך

שם איש קשר:
שם החברה:
טלפון:
נא מלא טלפון
דוא”ל:
נא מלא דוא”ל
או פנה לספקים לבד

בקשתך הועברה בהצלחה!

הספקים המומלצים יצרו עמך קשר טלפוני ישיר בשעות הקרובות למתן הצעת המחיר המוקד שלנו זמין לסייע בכל נושא בטלפון 8231*

מחפש ריהוט למשרד?

ענה על שאלון דרישות קצר וקבל במהירות הצעות מחיר מספקי הריהוט המתאימים ביותר למשרדך

התחל כאן!

כיצד בוחרים כיסא למשרד?

ריפודים מיוחדים, משענות מותאמות אישית וחידושים שמבטיחים פטור מכאבי גב. כך תבחרו כיסא למשרד, לחדר ישיבות וללובי. קראו את המידע שיהפוך את יום העבודה שלכם לנעים ואפקטיבי.

מאת: | | קטגוריה: ריהוט משרדי

מה הופך כיסא לבריא ואיכותי?

ריהוט משרדי הוא ענף מוצף בדגמים שונים של כיסאות למשרד איך כיצד תבדילו בין זה שנראה טוב לבין זה שגם יגן על גבכם? הנה 6 הפרמטרים החשובים באמת, שאם מצטרף אליהם גם עיצוב מהמם – תדעו שהשגתם הכל.

מה הופך כיסא לבריא ואיכותי?

ריפודים

בעוד רבים מתלהבים מריפודי העור העשירים, דווקא ריפוד הרשת הוא הטוב יותר לגבכם מהסיבה שאינו מאפשר לגב "לשקוע", ומכריח את היושב להתיישר בזקיפות ובכך פוחת הלחץ על הגב התחתון. בנוסף, ריפודי הרשת מספקים אוורור טוב יותר ומנדפים ריחות, תכונה חיונית כשמדובר בישיבה ממושכת.

ווסתי תנועה וגובה

כיסא המסוגל להתאים עצמו אל היושב ולא להפך הוא הבחירה הנכונה, ולכן העדיפו כיסאות בעלי ווסת תנועה לכיוון זווית גב הכיסא (קדימה ואחורה), זווית מושב הכיסא וגובה הכיסא, כולל בולם זעזועים שימנע נפילה חדה מטה במקרה שפספסתם את לחצן הבקרה בעת התאמת זווית הכיסא.

כמו כן, מומלץ לרכוש כיסא בעל משענות ידיים מתארכות (נשלפות או קבועות) המאפשרות השענת הזרוע ומתן מנוחה לאמה עד אזור המרפק.

ווסתי תנועה וגובה

גובה

בחרו בכיסא שמידותיו המינימליות הן: 117 ס"מ גובה, 60 ס"מ גובה גב הכיסא, 46 ס"מ רוחב המשענת, 55 ס"מ רוחב המושב, ו- 50 ס"מ עומק. מרבית כיסאות המשרד הסטנדרטיים בנויים על פי מידות אלה, כך שלא תתקשו לאתרם.

גלגלים

בחרו בכיסא בעל 5 רגליים המאפשר תנועה טובה במרחב קדימה ואחורה, לצדדים ובסיבוב. העדיפו כיסא המצויד בגלגלים העשויים מסיליקון על פני גלגלי פלסטיק או גומי.

גלגלים

מחיר

כל הפרמטרים לאיך בוחרים כיסא משרדי מתנקזים למקום אחד והוא המחיר. שמואל טרוייבע מחברת אופיסנט: "טווח המחירים של כיסאות משרדיים הוא בין 500-1,200 ₪, מרבית העסקים מזמינים כיסאות בטווח הזה. בדרך כלל הכיסאות מחולקים לרמות שונות של עיצוב וריפוד, הכיסאות היקרים יותר הם בריפוד עור ובתפירות מיוחדות דבר המייקר את מחירם. יש אנשים שלא מסתפקים בדמוי עור אלא רוצים לשלב עור אמיתי המיוצר ומוזמן במיוחד עבורם מחו"ל, זוהי קטגוריה של כיסאות מנכ"לים ברמה גבוהה מאוד. טיפ שהייתי מציע למזמינים הוא לחשוב טוב לפני קניית הזול ביותר ובמיוחד במוצר כמו כיסא בו אתם צריכים להשתמש מרבית שעות היום".

על מה יש להקפיד בעת בחירת כיסא לחדר ישיבות?

חשוב שהכיסא יתאים לגובה השולחן ולעומקו, זאת מכוון שמרבית שולחנות הדיונים עגולים והגישה אליהם אינה נוחה. יש לוודא שהכיסא מאפשר יישור קדימה עד שהשולחן נמצא בגובה המותניים של היושב. בנוסף, מומלץ לבחור בכיסא בעל ריפוד נוח שיקל על ישיבות ממושכות וכן גלגלים לכיסא שיאפשרו תזוזה במרחב.

על מה יש להקפיד בעת בחירת כיסא לחדר ישיבות?

על מה להקפיד בבחירת כיסא ללובי המשרד?

כאן חשוב העיצוב וגודל המושב וזאת בכדי ליצור רושם ראשוני טוב ומצד שני – ליצור מרחב תנועה בלובי ולא "לחנוק" אותו ברהיטים גדולים וכבדים שיפריעו לתנועה הרבה במקום.

בחירה בכיסאות נמוכים תיצור אווירה נעימה ולא מחייבת, ותסייע למבקרים להרגיש בנוח כבר בכניסתם למשרד. בנוסף, מכוון שבכיסאות אלה לא יושבים ממשוכות ניתן לוותר על הווסתים והמתאמים ולבחור בכיסאות בעלי ריפוד עבה וביתי, בטקסטורות ובצבעים מגוונים.

טיפים לישיבה נכונה מול מחשב

התנוחה שתמנע כאבי גב היא ישיבה בגב זקוף כשהרגליים כפופות בתשעים מעלות, וכפות הרגליים נוגעות ברצפה. כל תנוחה אחרת תיצור הפרעה לזרימת הדם ו"תקיעות" שיגרמו לכאב וללחצים בגב, כתפיים וצוואר.

התאימו את הכיסא למצב האופטימלי שלכם לא רק עם כניסתכם לעבודה, אלא בכל יום וזאת בכדי לשמר את התמיכה האופטימלית לגב העליון והתחתון, לצוואר ולכתפיים. כמו כן, למי שסובל מהגב כדאי לשמור על תנועתיות מתמדת ולבצע מתיחות קלות בכל כשעה.

כך תעשו זאת: התרחקו מהשולחן ושבו כשגבכם צמוד אל גב הכיסא והרגליים בתשעים מעלות קדימה, נוגעות ברצפה. מתחו את יד ימין מעל לראשכם כשיד שמאל אוחזת במפרק יד ימין ומושכת אותה מעלה. הטו את גופכם מעט הצידה והתמתחו כך במשך מספר שניות. חזרו על הפעולה כשהפעם יד שמאל באוויר וההטיה בהתאם.

מעוניינים בטיפים נוספים לישיבה נכונה בזמן העבודה? צפו בסרטון.

קטגוריות קשורות

כתבות נוספות שיעניינו אותך