Booster -

מחפש ספקים מתאימים

מעביר את בקשתך

מחפש ספקים מתאימים

מצאנו ספקים מתאימים לדרישותך!

מדפסות

30%

באיזה שירות אתה מעוניין?

בכמה מדפסות מדובר?

באיזו מדפסת אתה מעוניין?

כמה דפים אתה מדפיס בממוצע ביום?

מה מידת הדחיפות להזמנה?

מיקום המשרד שלך

יש למלא עיר
העיר אינה קיימת
חזור רשימת כל הספקים

מדפסות

90%

מלא פרטים והספקים יתקשרו אליך

שם איש קשר:
שם החברה:
טלפון:
נא מלא טלפון
דוא”ל:
נא מלא דוא”ל
או פנה לספקים לבד

בקשתך הועברה בהצלחה!

הספקים המומלצים יצרו עמך קשר טלפוני ישיר בשעות הקרובות למתן הצעת המחיר המוקד שלנו זמין לסייע בכל נושא בטלפון 8231*

מחפש מדפסות למשרד?

ענה על שאלון דרישות קצר וקבל במהירות הצעות מחיר עבור מדפסות למשרדך

התחל כאן!

גלו מהי המדפסת המשרדית החסכונית ביותר

אם נאמר לכם שהמדפסת התמימה במשרד שואבת מכם אלפי שקלים בשנה, מה תעשו? הכנו מארז טיפים שיסייע לקצץ בעלויות, לשמור על יעילות המדפסת ולמנוע בזבוז העלול גם לפגוע בסביבה. קראו והתחילו לחסוך.

מאת: | | קטגוריה: מדפסות

חיסכון הנובע מסוג המדפסת

לסוג המדפסת שתבחרו השפעה דרמטית על מידת החיסכון בשימוש. כך לדוגמא, מדפסות משולבות הכוללות גם סורק ומכונת צילום מאפשרות חיסכון משולש במחיר, וגם חוסכות במקום במשרד. יתרון גדול אם אתם מתנהלים מתוך משרד קטן.

מדפסות המאפשרות צילום משני צדי הדף מפחיתות בחצי את כמות חבילות הדפים שתרכשו בשנה. החשבון פשוט: אם מחיר חבילת דפי צילום A4 הינו 44 ₪, ואתם צורכים כ- 12 חבילות בשנה, לכל הפחות, הרי שתשלמו 528 ₪ בעבור הדפים. אך אם תשתמשו במדפסת המאפשרת הדפסה משני צדי הדף תחסכו בחצי את כמות הדפים, ותשלמו רק 264 ₪ לשנה.

סוג נוסף של מדפסת המאפשרת שימוש חסכוני היא מדפסת הפועלת לפי פעימות מונה. למדפסת מוצמד מונה פנימי המדווח על כמות הדפים שהודפסו וכמות הטונר שנוצל, וכך בעל העסק משלם רק על מה שנעשה בפועל. נציין שמדפסת פעילות מונה רלוונטית בעיקר למשרדים ועסקים המדפיסים בהיקף חודשי נמוך, כ- 2,000-3,000 דפים לערך.

חיסכון הנובע מסוג המדפסת

חיסכון הנובע מסוג הדיו בשימוש

סוג הדיו או הטונר משפיעים גם הם על גובה ההוצאה החופשית. כך לדוגמה: דיו שחור-לבן זול בכמה עשרות שקלים מדיו צבעוני, וטונר חלופי זול משמעותית מטונר מקורי שיש להזמין מהיצרן של המדפסת ולייבא ארצה מחו"ל. לכן, בזמן בחירת סוג המדפסת הביאו בחשבון גם את סוג הדיו/טונר אותו היא צורכת.

חיסכון הנובע מסוג הדיו בשימוש

חיסכון הנובע ממסלול השירות

רכישת מדפסת מחייבת אתכם לשלם במזומן, או באשראי עבורה בסכום מינימלי של 4000 ₪. זוהי הוצאה גבוהה לכל הדעות, בעיקר אם אתם זקוקים למספר מדפסות למשרד. לכן, כדאי לשקול בחירה במסלול השכרת מדפסת שיביא לחיסכון שבין 50%-60% במחיר העסקה. מרשים, לא?

במסלול השכרה תתבקשו לשלם חודש בחודשו בהתאם לתקופת ההשכרה, והעסקה לא "תחנוק" את כרטיס האשראי של העסק. היתרון הנוסף במסלול זה הוא שבסיום תקופת ההשכרה תחזירו את המדפסת ותחסכו בעלויות האחסנה.

עם זאת, חשוב לכלול בחוזה ההשכרה גם שירותי תיקונים שיינתנו לכם על ידי החברה המשווקת, או מי מטעמה. אם לא תקפידו על דגש זה, אתם עלולים לשלם כ- 250-350 ₪ בעבור כל ביקור של טכנאי מדפסות במשרדכם, וחבל.

דגש אחרון: בדקו מהי עלות הובלת המדפסת ממחסני המשווק ועד למשרדכם, ובדקו האם ניתן לחסוך גם כאן, שכן אם מדובר במדפסת אישית קטנה – תוכלו לבצע את ההובלה בעצמכם ולחסוך כ- 150-350 ₪ נוספים.

חיסכון הנובע מסוג נייר ההדפסה

ציינו כי הדפסה משני צדי הדף מוזילה את עלות השימוש במדפסת, עתה נוסיף ונאמר כי בחירה בדפי צלום ממוחזרים, שעלותם נמוכה בהשוואה לדפים הרגילים, תתרום גם היא להוזלה בשימוש.

כיום חברות מעטות בישראל משווקות דפי הדפסה/צילום העשויים בטכנולוגיית שימוש חוזר, אך שווה לבדוק את התחום ולאתר את ספק הנייר שמעניק תוצר איכותי במחיר נמוך עם היתרון הברור: תרומה לאיכות הסביבה.

ולא נסיים לפי שנציג בפניכם את ההמצאה הישראלית הגאונית, מכונה שממחזרת נייר מהמדפסת, לשימוש חוזר, ללא שימוש מים. זו קפיצת מדרגה בכל הקשור באיכות הסביבה ובהחלט פתרון אידיאלי לבעלי משרדים ועסקים המבקשים להתנהל חכם, אחראי וחסכוני. לחצו כאן לצפייה בסרטון הדגמה.

חיסכון הנובע מסוג נייר ההדפסה

קטגוריות קשורות

כתבות נוספות שיעניינו אותך