Booster -

מחפש ספקים מתאימים

מעביר את בקשתך

מחפש ספקים מתאימים

מצאנו ספקים מתאימים לדרישותך!

מדפסות

30%

באיזה שירות אתה מעוניין?

בכמה מדפסות מדובר?

באיזו מדפסת אתה מעוניין?

כמה דפים אתה מדפיס בממוצע ביום?

מה מידת הדחיפות להזמנה?

מיקום המשרד שלך

יש למלא עיר
העיר אינה קיימת
חזור רשימת כל הספקים

מדפסות

90%

מלא פרטים והספקים יתקשרו אליך

שם איש קשר:
שם החברה:
טלפון:
נא מלא טלפון
דוא”ל:
נא מלא דוא”ל
או פנה לספקים לבד

בקשתך הועברה בהצלחה!

הספקים המומלצים יצרו עמך קשר טלפוני ישיר בשעות הקרובות למתן הצעת המחיר המוקד שלנו זמין לסייע בכל נושא בטלפון 8231*

מחפש מדפסות למשרד?

ענה על שאלון דרישות קצר וקבל במהירות הצעות מחיר עבור מדפסות למשרדך

התחל כאן!

אר יו קופי? בחירת מדפסת לעסק

מדפסת הזרקת דיו, מדפסת צבעונית או מדפסת דו צדדית? כיצד תבחרו מדפסת מושלמת לעסק? כל התשובות בכתבה שלפניכם

מאת: | | קטגוריה: מדפסות

פתרונות הדפסה לעסק

בחירת מדפסת לעסק צריכה להתאים לצרכים המאפיינים את העסק שלכם. על מנת לעשות זאת באופן מושכל, חשוב להבין את ההבדלים בין סוגי המדפסות.

המגוון הרב של דגמי מדפסות שזמין היום בשוק יכול להיות יותר ממבלבל. ההחלטה אם מדפסת לייזר תתאים לעסק, או אולי אפשר להסתפק במדפסת הזרקת דיו, היא לא תמיד קלה. הבנה של הטכנולוגיות שמשמשות את המדפסות עשויה לעזור לכם לבצע רכישה הרבה יותר מושכלת.

יש היום כמה סוגי מדפסות ולכל אחת יתרונות ופתרונות שמתאימים לצרכים שלכם. הפעם נתמקד במדפסות השכיחות ביותר לבית ולעסק: מדפסת הזרקת דיו, מדפסת לייזר, מדפסת משולבת.

פתרונות הדפסה לעסק

מדפסות הזרקת דיו – Inkjet Printers

הסוג הנפוץ ביותר הן מדפסות הזרקת דיו שנמצאות בשימוש כבר עשרים שנה. טכנולוגיה זו משמשת גם מדפסות ביתיות זולות ומדפסות איכותיות ומקצועיות. בעבר נחשבה מדפסת הזרקת דיו למדפסת באיכות נמוכה, יקרה, איטית ורועשת, אבל היום ההפך הוא הנכון.

מדפסת הזרקת דיו של ימינו יכולה להדפיס בשחור כ-13 עד 15 דפים בדקה, ובשפה המקצועית PPM (Pages Per Minute) ובצבע 13-11 PPM. יש מדפסות הזרקת דיו שיכולות להדפיס יותר מ-30 PPM בצבע ובשחור. מהירויות ההדפסה תלויות בסוג המסמך שמודפס.

מדפסת הזרקת דיו עובדת על ידי חימום ופליטת דיו על הדף. הגורם העיקרי שקובע את איכות ההדפסה הוא הרזולוציה, כלומר, ה-DPI (Dots Per Inch). ה-DPI הוא כמות הדיו שמדפסת הזרקת דיו יכולה למקם בשורת אינץ’ אחד במסמך המודפס. רוב מדפסות הזרקת הדיו מייצרות מסמכים באיכות של PDI 600X600, אבל יש גם מדפסות הזרקת דיו עם רזולוציות גבוהות יותר.

יש מדפסות הזרקת דיו שמאפשרות גם חיבור לרשת. תכונה זו מספקת חיסכון גדול בעלויות ומאפשרת לחבר מספר מחשבים למדפסת אחת. יש גם מדפסות הזרקת דיו עם כרטיסי זיכרון ומסכי LCD שמציגים את המסמך על מסך המדפסת לפני ביצוע ההדפסה עצמה ומבלי שיהיה צורך להשתמש במחשב.

מדפסת לייזר – Laser Printer

מדפסת לייזר נפוצה יותר בשימוש המשרדי מאשר הביתי. גודלה של מדפסת זו הצטמצם בשנים האחרונות והיא זמינה בגודל של מדפסת הזרקת דיו.

הרזולוציה הממוצעת של המדפסת היא 1200X1200 DPI, והיא מספקת תדפיסים באיכות גבוהה. ברוב מדפסות הלייזר ניתן להדפיס בשחור כ- 20 PPM (עמודים לדקה), והצבעונית יכולה לייצר פחות מ-20 PPM אבל באיכות של עד 2400 PDI. את רוב מדפסות הלייזר אפשר לחבר לרשת מה שמאפשר משתמשים מרובים במדפסת אחת וחיסכון משמעותי בעלויות.

מדפסת זו פועלת באמצעות לייזר שמעביר את תמונת המסמך על גבי “תוף” קולט אור שגורם להטענה סטטית על גבי התוף. בעצם, מדפסת הלייזר משתמשת בחשמל סטטי כבדבק זמני כשהטונר נדבק למקום שבו יש מטען חשמלי.

מדפסת משולבת

מדפסת רב תכליתית, או מדפסת משולבת מיועדת לא רק להדפסה. המדפסת יכולה גם לצלם, לסרוק ולשלוח ולקבל פקס. מדפסת משולבת היא פתרון מושלם למרחב מוגבל או לצורך תכוף בפקס או בסורק.

זהו מכשיר “הכל כלול” שיכול לבצע את כל הפונקציות ומייתר את הצורך במספר מכשירים משרדיים. מדפסת משולבת יכולה להיות מדפסת הזרקת דיו או מדפסת לייזר. איכות ההדפסה ברוב המדפסות דומה לזו של רוב מדפסות הזרקת הדיו או הלייזר. עסקים רבים מוצאים שמוצר זה מושלם לצרכים שלהם.

מדפסת משולבת

לשכור או לקנות מדפסת?

שוק המדפסות מאפשר להשיג מוצר איכותי ויעיל במחיר נוח לכיס, בוודאי ביחס למחירי הדפסה ברשתות ובתי העסק. לכן רכישת מדפסת היא פעולה משתלמת וחסכונית.

עם זאת, אם אינכם זקוקים לשירותי הדפסה תכופים, או שאין ביכולתכם לאכלס מדפסת במשרד – בחרו באופציית השכירות האטרקטיבית, המאפשרת שימוש במוצר בתשלום והחזרתו בגמר השימוש.

למי שאינו מעוניין להשקיע ברכישה, או שצרכיו אינם אינטנסיביים הרי שגם למדפסת רק לעיתים רחוקות – ניתנת האפשרות לשכור מדפסת ולהחזירה בגמר השימוש.

קטגוריות קשורות

כתבות נוספות שיעניינו אותך