Booster -

מחפש ספקים מתאימים

מעביר את בקשתך

מחפש ספקים מתאימים

מצאנו ספקים מתאימים לדרישותך!

חברות שמירה

30%

מה סוג השמירה שתרצה?

זקוק למאבטחים חמושים?

למתי תרצה להזמין את המאבטחים?

מיקום המשרד שלך

יש למלא עיר
העיר אינה קיימת
חזור רשימת כל הספקים

חברות שמירה

90%

מלא פרטים והספקים יתקשרו אליך

שם איש קשר:
שם החברה:
טלפון:
נא מלא טלפון
דוא”ל:
נא מלא דוא”ל
או פנה לספקים לבד

בקשתך הועברה בהצלחה!

הספקים המומלצים יצרו עמך קשר טלפוני ישיר בשעות הקרובות למתן הצעת המחיר המוקד שלנו זמין לסייע בכל נושא בטלפון 8231*

מחפש חברת שמירה?

ענה על שאלון דרישות קצר וקבל במהירות הצעות מחיר מחברות השמירה המתאימות ביותר עבור העסק שלך

התחל כאן!

טרם הצבתם מאבטח בכניסה למשרד?

לעיתים מה שעומד בינך לבין מפגע הוא מאבטח ערני. בשל כך עלתה דרמטית הדרישה למאבטחים בכלל, ולחמושים בעיקר. מרי גלסטיאן, מנהלת חברת השמירה "מעגל ראשון", מספרת על המתרחש בענף האבטחה בימים אלה.

מאת: | | קטגוריה: חברות שמירה

מרי, עד כמה מורגשת העלייה בדרישה למאבטחים?

"חברת השמירה "מעגל ראשון" פועלת משנת 2004 ואנו רגילים לקבל פניות, אך אני יכולה לומר בוודאות שבשבועות האחרונים גדל מספר הפניות פי שלוש וארבע בהשוואה למספרן בשגרה. הפניות מלקוחות מגיעות לאורך כל היום, ונראה שרבים מהם מרגישים במצוקה."

מרי, עד כמה מורגשת העלייה בדרישה למאבטחים?

מהם הלקוחות שמבקשים שירותי אבטחה ושמירה?

"מגיעות פניות מגופים גדולים שמבקשים להגביר את השמירה הקיימת, או להשתמש בשירותי שמירה לנוכח המצב. אך מרבית הפניות מגיעות מהנהלות גני ילדים. מכוון שמוסדות ציבור ומוסדות חינוך חובה זוכים לשמירה מטעם העירייה, גני הילדים נפלו "בין הכיסאות" וזקוקים לשמירה."

מרבית הלקוחות מבקשים מאבטח חמוש?

"כן. הדרישה היא למאבטח חמוש למרבית שעות היום. אבל חשוב לציין שהצבת מאבטח חמוש בגן ילדים ללא אישור המשטרה הוא אסור. לכן אנו מספקים מאבטח שעבר ראיון והדרכה להתמודדות עם מצבי לחץ כמו תקיפה, ומציידים את המאבטחים בגז מדמיע. למרות שאין להם נשק חי, עצם נוכחותם מספקת פיקוח, הרתעה והרגעה של הנוכחים."

מרבית הלקוחות מבקשים מאבטח חמוש?

גז מדמיע יעצור מחבל?

"כל המאבטחים שאנו מעסיקים עברו הכשרה שבה למדו כיצד להתמודד עם מפגע מכל סוג. השימוש בגז מדמיע משתק את המפגע למספר דקות, ובזמן זה ניתן להשתלט עליו ולהזעיק את כוחות הביטחון."

כיצד מרגישים המאבטחים לנוכח האחריות הכבדה המוטלת עליהם?

"המאבטחים מבינים את הצורך ומחויבים לתפקיד. הם נדרשים לערנות שיא ועושים זאת. הסיבה שהם רגועים היא בגלל שמדריכים אותם כבר בתחילת הכשרתם בחברה להתמודדות במצבים אלה, והם מיומנים. בנוסף, הנחנו אותם ליצור קשר עם מפקח מטעם החברה במידה והבחינו באדם או בסיטואציה חשודה."

כיצד מרגישים המאבטחים לנוכח האחריות הכבדה המוטלת עליהם?

מה סוג ההכשרה שעובר מאבטח במסגרת תפקידו?

"לפני שאנו שולחים אותם להכשרה אנו מקפידים לבצע בדיקת אמינות למועמד לעבודה, שכוללת קבלת אישור "היעדר עבירות מין" מהמשטרה, ראיון מעמיק ובדיקות חוזרות ונשנות. מועמד שימצא מתאים יישלח לקורס הכשרה.

בהכשרה מתאמנים המאבטחים בירי במטווח והדרכה בזיהוי אנשים חשודים. רק מי שעבר הכשרה צבאית יוכל להשתלב בקורסים אלה, כשישנה עדיפות למועמדים בעלי הכשרה קרבית. ההכשרה בקורס כוללת שיפור הכושר הגופני והדרכה באומנויות לחימה כמו קרב מגע, לדוגמא. המטרה היא שהמאבטח יקבל הכשרה מלאה ויוכל להתמודד עם מצבים שונים במתחמי השמירה השונים."

מה סוג ההכשרה שעובר מאבטח במסגרת תפקידו?

תהיו רגועים, יש מי ששומר עליכם

ההמלצה להעסקת מאבטחים התייחסה בעבר בעיקר לעסקים באזורי עימות, אך כעת ישנה אווירה כללית של דריכות ועסקים רבים, באזור המרכז, השרון והדרום מבקשים להגן על עצמם, ועל עובדיהם, ובצדק.

אם אתם מתלבטים בשאלה "לשכור או לא לשכור שירותי מאבטח לעסק?" נספר לכם שלצד היתרון הברור של יצירת התרעה וסינון המבקרים, המאבטח מספק הגנה פיזית מפני מפגעים ויכול בעצמו או בשילוב עם כוחות הביטחון – לנטרל מחבל השועט לעבריכם. כל זאת בעלות מגוחכת של 55 ₪ לשעה למאבטח חמוש, ו- 50 ₪ לשעה למאבטח לא חמוש.

בנוסף נמליץ על חיבור מצלמות אבטחה בכניסה למשרד ואם התקציב מאפשר, גם רכישת מנוי למוקד שמירה הפועל 24 שעות ביממה. בהצלחה.

תהיו רגועים, יש מי ששומר עליכם

קטגוריות קשורות

כתבות נוספות שיעניינו אותך