Booster -

מחפש ספקים מתאימים

מעביר את בקשתך

מחפש ספקים מתאימים

מצאנו ספקים מתאימים לדרישותך!

חברות ניקיון משרדים

30%

מהו סוג השירות שאתה צריך?

ניקוי בלחץ מים ניקוי חלונות בגובה

מה גודל המשרד?

באיזו תדירות תרצה שינקו את משרדך?

באיזו שעה תרצה שינקו את המשרד?

אילו משטחים אתה מעוניין לנקות?

מהו גודל השטח שיש לנקות?

מהי תדירות השירות שתרצה?

מתי תרצה לבצע את הניקיון?

מה גובה החלונות שיש לנקות?

כמה חלונות יש לנקות?

מהי תדירות השירות שתרצה?

מיקום המשרד שלך

יש למלא עיר
העיר אינה קיימת
חזור רשימת כל הספקים

חברות ניקיון משרדים

90%

מלא פרטים והספקים יתקשרו אליך

שם איש קשר:
שם החברה:
טלפון:
נא מלא טלפון
דוא”ל:
נא מלא דוא”ל
או פנה לספקים לבד

בקשתך הועברה בהצלחה!

הספקים המומלצים יצרו עמך קשר טלפוני ישיר בשעות הקרובות למתן הצעת המחיר המוקד שלנו זמין לסייע בכל נושא בטלפון 8231*

מחפש חברת ניקיון למשרד?

ענה על שאלון דרישות קצר וקבל במהירות הצעות מחיר מחברות ניקיון המתאימות ביותר למשרדך

התחל כאן!

בטרם חתימת חוזה עם חברת ניקיון למשרד

חובת תשלום לפי שטח משרד מינימלי

חברות הניקיון מגבילות לעיתים את שירותיהם למשרדים בגודל 100 מ”ר ומעלה. אם משרדם קטן מגודל זה באופן משמעותי יש לבדוק האם תחויבו בתשלום לפי שטח המינימום, ועד כמה הפער הכספי גדול.

האם נערך ביקור מקדים של נציג החברה במשרדכם?

בכדי להעריך את היקף העבודה, השטחים הזקוקים לניקיון, מספר אנשי הצוות למשימה, אלמנטים הדורשים התייחסות מיוחדת (שטיחים, כלי זכוכית גדולים או משטחים עדינים) העלולים לייקר את המחיר, על נציג החברה להגיע למשרדכם ולמסור הצעה רלוונטית עבורכם. לרוב אין מקובל לשלם בעבור פגישה זו.

קביעת תעריף עבור שירותים חד פעמיים

לצד הניקיון השוטף של המשרד יתכן ותזדקק לשירות ניסיון ספציפי מפעם לפעם. לדוגמא: ניקיון שטיחים אחת לחודש, ניקיון האזור המוגן אחת לשנה ועוד. בטרם חתימת החוזה בדקו מול הספק האם נקבע מנגנון תמחור, או צורף מחירון עבור ניקוי חד פעמי, שימנע מו”מ נוסף לאחר תחילת ההתקשרות עם הספק.

האם הוצע לכם תעריף מוזל עבור שירותים מיוחדים?

כל סוגי ההברקות והליטוש נחשבים לשירותים מיוחדים שעלותם גבוהה. במידה וחברת הניקיון שבחרת מספקת גם שירותים אלה, בקשו תעריף מוזל או הנחה בעת הזמנת השירותים.

האם תחויבו בתשלום נוסף לאחראי משמרת?

במידה ומשרדכם גדול (בניין משרדים בן 8/12 קומות או משרד מעל 2000 מ”ר) המצריך צוות של 5 עובדי ניקיון ומעלה, ייתכן כי מנהל החברה יבקש תשלום נוסף בגין הצבת אחראי משמרת מטעמו שיפקח על פעולות הניקיון ועל העובדים.

שאלו את מנהל החברה האם ניתן לקבוע נוכחות מינימלית של אחראי המשמרת, או להגביל נוכחותו למשמרת הבוקר שאז תעריף השעה נמוך יותר. וודאו שנוכחות אחראי המשמרת נותנת לכם ערך מוסף ולא קיימת רק בכדי לנפח את התשלום עבור חברת הניקיון.

ביטוח עבור חפצים יקרי ערך

חוזה סטנדרטי לשירותי ניקיון מכיל סעיף ביטוח המעניק פיצוי לנזקים במשרד או במתקניו שנגרמו כתוצאה ישירה מפעולות עובדי הניקיון. עם זאת, סטנדרט זה עלול שלא להספיק במידה ובמשרדכם רצפות מיוחדות, שטיחים יקרים, כדים וחפצי נוי או פריטי אמנות יקרי ערך. מקובל לבקש מחברת הניקיון להגדיל את סעיף הביטוח או לוודא שפרטים אלה כלולים בביטוח העסק הפרטי שלכם.

שים לב: אסור להפחית משכרו של עובד הניקיון במידה וגרם נזק לרכושכם, וכל פעולת פיצוי תתנהל מול חברת הניקיון ולא מול העובד עצמו.

מי מספק את חומרי הניקיון?

הצעת המחיר אינה כוללת את אספקת חומרי הניקיון אלא אם צוין אחרת במפורש. חברת הניקיון יכולה לספק גם את חומרי הניקיון בתוספת תשלום כמובן, אך לא בהכרח מדובר בסל המוצרים הזול ביותר וייתכן כי קנייה עצמאית תפחית את העלויות. בדוק מול החברה:

• מה עלות התוספת לחומרי הניקיון במידה ותרצו שיסופקו על ידה?

• האם סל המוצרים שמציעה החברה מקיף – החל מחומר לניקוי רצפות ועד חומר להברקת חלונות? האם הסל כולל גם מוצרי טואלטיקה כגון נייר טואלט ומבשמים?

• האם המוצרים שהחברה מספקת מתאימים למשטחים השונים במשרדכם (לדוגמה: חומר מיוחד לפרקט, לשטיחים וכו’)?

• האם סל המוצרים שהיא מספקת זול בהשוואה לקנייה עצמאית שלכם? במידה וההפרש הינו עד 10% מהסל שתקנו בעצמכם העדיפו שחברת הניקיון תספק את המוצרים.

מי מקבל את המפתח לעסק שלכם?

ייתכן וצוות הניקיון יזדקק למפתח וקודי גישה למשרד. בטרם תעניקו גישה למשרדכם ובכדי לוודא שהעסק יישאר מוגן בזמן שהעובדים נמצאים בו ולאחר לכתם, בדקו מול חברת הניקיון מי הם העובדים ומה הם נהלי האבטחה הנהוגים בחברה. מקובל לבקש אישור “העדר תיק פלילי” או התחייבות בכתב מבעל החברה לאמינותם. באופן כללי מומלץ להעסיק חברות בעלות רישיון עסק.

זמינות צוות ניקיון מחליף

וודאו שחברת הניקיון מסוגלת לספק לכם צוות או מנקה מחליף במידת הצורך ושהקפצת המחליפים אינה כרוכה בתשלום נוסף.

וודאו שחברת שירותי הניקיון משלמת תוספות לעובדים

השנה נכנס לתוקפו “צו ההרחבה בענף הניקיון” המעגן את זכויות עובדי הניקיון במשרדים ציבוריים ובכלל. כעת על חברות שירותי הניקיון בישראל לשלם לעובדיהן לפי התעריפים והתוספות החדשות שנקבעו, כאשר הפרה של זכויות העובדים נחשבת לעבירה פלילית.

בדקו מול מנהל החברה / מנהל החשבונות בחברת הניקיון כי העובדים מקבלים את זכויותיהם בהתאם לתקנות.