Booster -

מחפש ספקים מתאימים

מעביר את בקשתך

מחפש ספקים מתאימים

מצאנו ספקים מתאימים לדרישותך!

חברות ניקיון משרדים

30%

מהו סוג השירות שאתה צריך?

ניקוי בלחץ מים ניקוי חלונות בגובה

מה גודל המשרד?

באיזו תדירות תרצה שינקו את משרדך?

באיזו שעה תרצה שינקו את המשרד?

אילו משטחים אתה מעוניין לנקות?

מהו גודל השטח שיש לנקות?

מהי תדירות השירות שתרצה?

מתי תרצה לבצע את הניקיון?

מה גובה החלונות שיש לנקות?

כמה חלונות יש לנקות?

מהי תדירות השירות שתרצה?

מיקום המשרד שלך

יש למלא עיר
העיר אינה קיימת
חזור רשימת כל הספקים

חברות ניקיון משרדים

90%

מלא פרטים והספקים יתקשרו אליך

שם איש קשר:
שם החברה:
טלפון:
נא מלא טלפון
דוא”ל:
נא מלא דוא”ל
או פנה לספקים לבד

בקשתך הועברה בהצלחה!

הספקים המומלצים יצרו עמך קשר טלפוני ישיר בשעות הקרובות למתן הצעת המחיר המוקד שלנו זמין לסייע בכל נושא בטלפון 8231*

מחפש חברת ניקיון למשרד?

ענה על שאלון דרישות קצר וקבל במהירות הצעות מחיר מחברות ניקיון המתאימות ביותר למשרדך

התחל כאן!

מונחים מקצועיים בענף שירותי הניקיון

תעריף משמרת מפוצלת

מעביד שפיצל את משרת העובד כך שבין משמרת למשמרת ישנו פער בין שעתיים לשמונה שעות, ישלם תוספת בעבור המשמרת השנייה. לדוגמא: אם עובד הניקיון מנקה משרד אחד בין השעות 10:00-14:00 ואז נשלח לביתו וחזר לנקות בשעות 18:00-21:00 יחויב המעסיק לשלם תוספת של 10% לכל שעה במשמרת השנייה (זו שתתקיים בין השעות 18:00-21:00).

תעריף עבודת לילה

כל משמרת עבודה שלפחות שעתיים מתוכה מתקיימות בין השעות 22:00-06:00 נחשבת למשמרת לילה, המזכה את העובד בה לתוספת מיוחדת. בנוסף, חישוב השעות הנוספות משתנה לטובתו של העובד כאשר שעה נוספת נספרת כבר מהשעה השביעית לעבודתו, ולא מהשעה השמינית כפי שנהוג במשמרות בוקר או צהריים.

חוק הרחבה לצו לענף הניקיון

בחודש יולי נכנס לתוקפו “צו ההרחבה לחוק הניקיון” שהעלה את שכר המינימום של עובדי הניקיון ל- 24.98 ₪, וקבע כי על חברות הניקיון לשלם לעובדיה תוספות תשלום עבור: הפסקות, החזרי נסיעות, פנסיה וקופות גמל, הבראה, ביטוח בריאות, סטטוס משפחתי, וותק, השכלה, שעות נוספות, תוספת לילה, תוספת שבת, תוספת חגים, משמרת מפוצלת ועוד.

הפרה של צו זה עלולה להביא לקנסות בגובה 35,000 ₪ ואף למאסר. מרבית התקנות חלות על עובדי ניקיון המועסקים במשרדים ציבוריים אך לא רק. לכן חשוב לבדוק כי החברה אותה תרצו להעסיק מכבדת את התקנות ומספקת לעובדיה חוזה עבודה הוגן.

הברקה קריסטלית

שיטת הברקה המתאימה לרצפות שיש. כוללת החדרה מגנזיום אל הרצפות בחמש שכבות ליצירת מעטפת הגנה. בטרם הפעולה יש לנקות את הרצפות וללטש אותן. לאחר מספר שנים תידרש פעולת תחזוקה.

פוליש וקס

שיטת הברקה המתאימה לכל סוגי מרצפות האבן. מומלצת בעיקר לאחר שיפוץ המבנה בו נגרם נזק לרצפות ולהגנה משריטות. פוליש ווקס כולל הסרת שכבת הלכלוך, החדרת הווקס אל עומק הרצפות והברקה. הברק נשמר לאורך זמן אך מומלץ לחזור על הפעולה אחת למספר שנים.

קרצוף הרצפה עם מכונה

פעולה הכרחית לפני הברקת הרצפות בשיטת הווקס או ההברקה הקריסטלית. הקרצוף מסיר לכלוך קשה בטרם יימרח חומר ההברקה.

שים לב: אסור להפחית משכרו של עובד הניקיון במידה וגרם נזק לרכושכם, וכל פעולת פיצוי תתנהל מול חברת הניקיון ולא מול העובד עצמו.

ציפוי אקרילי

פעולת הברקה בה משתמשים בחומר ציפוי אנטי סינטטי להגנה מפני הולכת חשמל. יעיל למרבית המרצפות למעט כאלה העשויות מקרמיקה גרניט פורצלן. קודם לציפוי מנקים ומלטשים את המרצפות. מומלץ לחזור על הפעולה אחת למספר שנים.

מריחת סילר

פעולת ניקוי המגנה על המרצפות מפני חדירת נוזלים ולכלוך. יש להתאים את חומר הסילר למרצפות הספציפיות במשרד בכדי שלא לפגום בהן, באמצעות בעל מקצוע.

ליטוש אבן / שיש

פעולה המצריכה מיומנות, מקצועיות ועדינות. מכונת ליטוש יהלום מקלפת שכבות לכלוך שהצטברו ויוצרת אחידות. כשבועיים לאחר סיום פעולת הליטוש יש למרוח סילר על המרצפות.

חשוב: את פעולת הליטוש ניתן לעשות רק במידה והאזור תחת הריצוף נקי מנוזלים, ולכן אם המשרד עבר הצפה יש ליידע את ספק השירות בטרם יתחיל בפעולה.