Booster -

מחפש ספקים מתאימים

מעביר את בקשתך

מחפש ספקים מתאימים

מצאנו ספקים מתאימים לדרישותך!

ביטוח עסק

30%

מהו סוג העסק שאתה רוצה לבטח?

מיקום המשרד שלך

יש למלא עיר
העיר אינה קיימת
חזור רשימת כל הספקים

ביטוח עסק

90%

מלא פרטים והספקים יתקשרו אליך

שם איש קשר:
שם החברה:
טלפון:
נא מלא טלפון
דוא”ל:
נא מלא דוא”ל
או פנה לספקים לבד

בקשתך הועברה בהצלחה!

הספקים המומלצים יצרו עמך קשר טלפוני ישיר בשעות הקרובות למתן הצעת המחיר המוקד שלנו זמין לסייע בכל נושא בטלפון 8231*

צריך ביטוח לעסק?

ענה על שאלון דרישות קצר וקבל במהירות את הצעות המחיר המתאימות ביותר לביטוח העסק שלך

התחל כאן!

הגשם הראשון הציף את המשרד?

ישראל עברה להתנהלות על פי שעון חורף והגשמים לא אחרו לבוא. בכדי לוודא שבחורף זה תדלגו עם מגפיים בשלוליות מחוץ למשרד ולא בתוכו, קראו בקפידה את הכתבה הבאה

מאת: | | קטגוריה: ביטוח עסק

אל תהיו אטומים, תאטמו!

אינכם מוכרחים לבצע שינויים דרמטיים במשרד בכדי להתכונן לחורף, ובנינו, החורף הישראלי לא יזמן לכם טורנדו. עם זאת, במידה ומבנה העסק אינו מתוחזק כראוי אתם עלולים לסבול מרטיבות, נזילות, הצפות, סתימות ושאר מרעין.

הפתרון הוא לטפל עוד בטרם פורצת הבעיה, אך מכוון שרובנו דוחים את הטיפול עד שהמים מגיעים לקרסוליים, חשוב לטפל כבר בתחילת החורף. (הווה אומר, עכשיו).

התחומים הדורשים התאמה לתנאי החורף הם: איטום הגג של המבנה, איטום רצפת המבנה איטום החלונות וטיפול במרזבים. כפי שהבחנתם הפעולה העיקרית היא איטום. וכל הדרכים להשגת המטרה כשרות.

אל תהיו אטומים, תאטמו!

איטום הגג – באיזה אופן וכמה עולה?

השיטות העיקריות והאפקטיביות לאיטום הגג הן באמצעות זפת או בעזרת יריעות ביטומניות. כך תבחרו ביניהן:

איטום בזפת: פעולת האיטום קצרה ואורכת עד 6 שעות עבודה. מספקת הגנה לשנה וזולה- עד 45 ₪ למ"ר.

איטום ביריעות ביטומניות: שיטה רלוונטית לגגות שלא נאטמו בזפת בעבר. היריעות הביטומניות חזקות ושומרות על אפקטיביות גם לאחר שנים. העבודה בעזרתן מאפשרת דיוק מרבי כך שאף טיפת גשם לא תפלס דרכה פנימה. עם זאת, פעולת האיטום עלולה להימשך מספר ימים ועלותה יקרה ביחס לאיטום בזפת, עד 100 ₪ למ"ר.

רטיבות בקיר עלולה לגרום לכם לחלות

גם אם מיהרתם לפתור את בעיית הנזילה מהגג יש סכנה כי קירות המבנה ספגו נוזלים, וסימני רטיבות יתגלו במהרה. במקרה זה חשוב לטפל כוון שמעבר למראה הלא אטרקטיבי, הריח הרע וההרגשה שהקיר תכף יזלוג פנימה אל המשרד, ישנה סכנה בריאותית לעובדים בסביבת טחב ועובש כגון התפתחות אסטמה ומיגרנות.

הרטיבות גם מורידה את ערך המבנה. במידה ותרצו למכור את המבנה בעתיד כדאי שתטפלו למניעת הבעיה כבר עתה. לא השתכנעתם? דעו כי רטיבות בקירות פנימיים תקשה על חימום המשרד והתוצאות יבואו לידי ביטוי בחשבון החשמל הבא.

בכדי לטפל יש ראשית לזהות את מקור הנזילה ולאטום אותו, לסלק את הרטיבות ולחדש את הקיר. ניתן לאתר נזילות באמצעות מצלמה טרמית שמונעת הריסת קירות ומציגה תמונת מצב אמתית. התהליך מהיר, אינו מלכלך ופשוט.

לאחר גילוי הבעיה יש לאטום את הנזילה, להמתין מספר שבועות עד שיתייבש הקיר ואז לבצע עבודות טיח וצבע לחידוש המראה.

אוטמים את הרצפה והחלונות ומונעים הצפה

בעיה מוכרת בעיקר לעסקים שפתח המבנה פונה כלפי חוץ וחשוף לגשם. במידה וגבולות המבנה אינן אטומות תיתכן חדירת נוזלים, הצפה במשרדכם ובמבנים הסמוכים, לנזק לרכוש ויצירת בעיית ריח ורטיבות.

הפתרונות לבעיה מגוונים: הגבהה של פתח הכניסה למבנה ומניעת חדירת נוזלים, יצירת פתחי ניקוז מחוץ למבנה בכדי להסית את זרם המים, בניית גגון למניעת מגע ישיר של הגשם עם פתח המבנה ואיטום במסגרות החלונות בכדי למנוע חדירת מים פנימה.

ניקיון המרזבים ימנע רטיבות

בסרטים האמריקאים אב המשפחה נלחם בגשם תוך ניסיונות לחלץ מתוך המרזבים קיני ציפורים. הדימוי המשעשע הזה יראה קצת פחות משעשע כשאתם אלה שתאלצו לחפור במרזב בחיפוש אחר אוצרות.

תפקיד המרזבים לנקז מים מהגג ולמנוע חדירה אל המבנה ולכן חשוב לשמור על תקינותם. כיום ניתן לאטום סדקים במרזבים באמצעות חומרים העמידים גם בתנאי מזג אוויר קשים. הפעולה קצרה, זולה ותגן על תקינות המבנה לאורך זמן.

עובדים בבית קפה או מסעדה?

אין סיבה לסגור את העסק ולהיכנס לשנת חורף. תוכלו להיעזר באמצעים מתקדמים לאיטום אזורים פתוחים כמו מרפסות, גגות וגנים, תוך שמירה על מראה אסתטי שגם יאפשר המשך פעילות בתנאי מזג אוויר משתנים.

אופציה לאיטום חיצוני באופן זמני היא באמצעות שימוש באלומיניום. ניתן להתאים את המסגרת למבנה במדויק, לבצע את העבודה בקלות ובמהירות ולאפשר הסרת האיטום כשהשמש תצא.

ליתרונות הללו נוסיף את העובדה שהמסגרות משוות לעסק מראה חדש ומעודכן, ותוכלו להדביק עליהן את לוגו העסק ולזכות בפרסום אפקטיבי.

"חצי עבודה" תעלה לכם ביוקר

בכדי למנוע שידור חוזר של הקטסטרופה בכל שנה כדאי לדאוג לאיטום מקצועי. הדרך לעשות זאת היא על ידי העסקת חברה בעלת רישיון לביצוע המטלה. העסקה חברה מקצועית ובעלת ניסיון תבטיח עבודה איכותית, עמידה בזמנים, ושמירה על בטיחותך ובטיחות העובדים המבצעים את הפעולה. חורף נעים!

קטגוריות קשורות

כתבות נוספות שיעניינו אותך